TR | EN | ESP | RU | AR
PVC/ASA Çatı Panelleri

Ondumitin Afrika Vizyonu Genişliyor

Ağustos 22, 2015

Kuzey Afrika’ya ihracat faaliyetleri her geçen gün artan Ondumit, pazardaki etkinliğini pekiştirmek amacıyla Batimatec 2015’teydi. 3-7 Mayıs tarihleri arasında Cezayir’de düzenlenen fuarda, yapı sektörünün tüm kıtadan temsilcileriyle bir araya gelme fırsatı yakaladı.

Ondumit, 39 Yapı Fuarında Yeni Yerindeydi

Ağustos 22, 2015

Türkiye’nin en büyük yapı ürünleri fuarı Turkeybuild İstanbul’a üst üste 3. kez katılan Ondumit, bu yıl misafirlerini yeni yerinde ağırladı. 2. salondaki 104 nolu stantta beş gün boyunca ziyaretçilerle buluşan Ondumit, sunduğu ürünlerle bu yıl da yüksek ilgi uyandırdı.

Fuarın kendileri için oldukça verimli geçtiğini belirten Ondumit Genel Koordinatörü Mert Sarıözlü, “Ondumit’le ilk kez tanışan potansiyel iş ortaklarımızın yanında Türkiye ve dünyadan bayilerimizle bir araya gelme fırsatı yakaladık. Biz, bu tür buluşmaları özellikle iç pazar açısından satıştan ziyade bir gelişim fırsatı olarak görüyoruz. Bayilerimizin talep ve önerilerini dinliyor, bir sonraki fuara kadar da bu geri dönüşleri karşılamak için çalışıyoruz. Umarım önümüzdeki yıl iş ortaklarımızı daha da memnun edecek gelişmelerle yine fuardaki yerimizi alacağız” şeklinde konuştu.

Ondumit, Feicon Batimata Katıldı

Ağustos 22, 2015

Ondumit, Güney Amerika’nın en büyük sektör buluşmalarından Feicon Batimat 2015’e katıldı. Ondumit’in ihracat hedefleri arasındaki önemli pazarlardan olan Güney Amerika’nın lider ülkesi Brezilya’da gerçekleşen fuar, 10-14 Mart tarihleri arasında 1000’in üzerinde uluslararası firmanın katılımıyla gerçekleşti. 100.000’in üzerinde ziyaretçiye ulaşan fuarın sonunda Ondumit, ticari faaliyet gösterdiği kıta sayısını dörde çıkarmış oldu.

Avrupa’nın En Büyük Buluşmasındaydık

14 Ocak 2015

Sektörün Avrupa’daki en büyük buluşması olan BAU 2015’te Ondumit de yerini aldı. 19-24 Ocak tarihleri arasında Münih’te düzenlenen fuara Türkiye’den 42, global ölçekte ise 2000’in üzerinde şirket katıldı. İki yılda bir düzenlenen dev fuarı, bu yıl 250.000 kişi ziyaret etti.

Ondumit Genel Koordinatörü Mert Sarıözlü, fuarla ilgili görüşlerinde Avrupa’nın tüm Türk üreticileri için öncelikli hedef pazar olması gerektiğini vurgularken, “Avrupa, her geçen gün hizmet sektörüne daha da fazla odaklanırken, üretim sektöründe ise bizim gibi gelişmekte olan ülkeler için büyük fırsatlar doğuyor. Özellikle Çin’e karşı sahip olduğumuz lokasyon ve kalite algısı avantajlarımız pazarda ciddi karşılık bulmakta. Biz de bu bağlamda Avrupa’ya odaklı pazarlama faaliyetlerine verdiğimiz önemi sürekli olarak artırıyoruz” dedi.

Azerbaycan Distribütörümüz ile BakuBuild’deydik

2014

Ondumit Azerbaycan distribütörü Behrud Company’nin BakuBuild 2014’te açtığı stantta ziyaretçilerle birlikte buluştuk.

Bu yıl 20.’si düzenlenen uluslararası fuarda, Ondumit satış temsilcilerinden Efecan Hekim de fuara katılarak Ondumit ürünlerinin tanıtımında Behrud Company yetkililerine destek oldu.

Ondumit, Big 5 2014’e Katıldı

18 Kasım 2014

Ondumit, global ölçekte sektörün en önemli fuarlarından biri olan Big 5’a katıldı. 17-20 Kasım tarihleri arasında Arap Yarımadası’nın inşaat başkenti Dubai’de gerçekleşen fuarda, bölgeden ve dünyadan ziyaretçilerle bir araya geldik.

Libya Build 2014’teydik

20 Mayıs 2014

Ondumit, 19-22 Mayıs tarihleri arasında Libya’nın başkenti Trablus’ta düzenlenen Libya Build’e katıldı. Toplamda 495 şirketin katıldığı fuara, 102 şirketle Türkiye’den yoğun katılım gözlendi. Ondumit de PVC/ASA çatı panellerinin Türkiye’deki öncüsü olarak, ürünün yoğun talep gördüğü pazarda ziyaretçilerle buluştu.

Önceki Haberler